День народження географічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

День народження географічного факультету

ТНПУ ім.В.Гнатюка

Географічний факультет відсвяткував свій 29-ий день народження. Вперше за свою історію святкування мало виїзний характер та проводилося 17-18 травня 2019 р. на базі географічного факультету в с. Дзвенигород (Борщівський район).

Перший день відбувався в форматі толоки – з метою підготовки геостаціонару до відкриття сезону було здійснено роботи з благоустрою та прибирання території бази, оновлення фасадів літніх будиночків. Погода сприяла проведенню таких заходів, але насамперед слід підкреслити дух студентів географічного факультету, які продуктивно та оперативно виконали поставлені завдання.

Роботи з облаштування території бази.
Роботи з облаштування території бази

Завершення робіт з благоустрою

Наступний день став віддзеркаленням традицій факультету – ранкова зарядка, хода до місцевого водоспаду та березі Дністра, спортивні змагання і концертна програма. Також відбулася презентація оновленого прапора географічного факультету та була схвалена пропозиція щодо створення музейного куточка географічного факультету. Кращі студенти факультету були відзначені грамотами за навчальну та громадську роботу.

В  Дністровському каньйоні.
 В  Дністровському каньйоні

Загальне фото найбільш активних

Географічний факультет на березі Дністра_ 29-ий День народження
Географічний факультет на березі Дністра. 29-ий День народження

Загальне фото найбільш активних

Відмінне товариство та хороша атмосфера стали запорукою успішного проведення Днів ГеоФаку-2019.

За інформацією географічного факультету