Добрий початок на факультеті педагогіки і психології ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Добрий початок

на факультеті педагогіки і психології

ТНПУ ім.В.Гнатюка

23-24 травня 2019 р. у Харківському національному педагогічному університеті ім.Г.С.Сковороди наші студенти спеціальності «Дошкільна освіта» вперше брали участь у поважному форумі - ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності  Там представили своїх кращих студентів 36 ЗВО України.

2 місце посів наш студент Руденський Ростислав (4 курс)!

Грамотою у номінації «Педагогічна творчість» нагороджено студентку ІІІ курсу Крісу Ольгу (з-поміж 54 учасників освітнього рівня «бакалавр»).

Ми -найкращі
Ми - найкращі

Щасливі митті нагородження

Наші грамоти

Учасники олімпіади та науковий керівник

Привітна атмосфера повсюди

Висловлюємо велику вдячність усім причетним до цієї перемоги: студентам, декану факультету педагогіки і психології, завідувачам кафедр та викладачам фундаментальних дисциплін та фахових методик дошкільноі освіти, небайдужим родичам та друзям наших учасників!

Величезне спасибі нашому ректору Тернопільського національного педагогічного університету Буяку Б.Б. за підтримку та створені умови для комфортного перебування в м.Харкові!

Дякуємо організаторам, зокрема декану факультету Танько Т.П. та зав.кафедри Тарарак Н.Г. за прекрасні умови та позитивний настрій!

Вам, наші дорогі студенти, перемог у житті та ніколи не зраджувати обраній справі і собі!

Кандидат пед.наук
Писарчук Оксана