Факультет іноземних мов ТНПУ ім.В.Гнатюка зустрівся з перекладачкою Наталією Семенів у „Клубі успішних людей” (ФОТО)

Факультет іноземних мов ТНПУ ім.В.Гнатюка
зустрівся з перекладачкою Наталією Семенів
у „Клубі успішних людей”

4 червня студенти-перекладачі 1 курсу зустрілися з випускницею кафедри теорії і практики перекладу, перекладачкою художньої літератури Наталією Семенів. Зустріч відбулася у форматі засідання „Клубу успішних людей”.

Гостя розповіла студентам про свої перекладацькі доробки, про тонкощі перекладу художніх творів, взаємини перекладача та книговидавця і поділилася секретами успіху.

Розповідь гості про роботу перекладача художньої літератури

Зацікавлена студентська аудиторія

Перекладацький доробок Наталії Семенів

Під час бесіди зі студентами Наталія Семенів дала їм певні настанови і поради, порекомендувала низку перекладацьких заходів і подій, які варто відвідувати перекладачам-початківцям. Наприкінці зустрічі перекладачці було вручено подяку від університету і посвідчення стейкхолдера.

Як же без селфі.
Як же без селфі?

Спільне фото студентів з перекладачкою Наталією Семенів

Щиро дякуємо п. Наталії за таку цікаву і мотиваційну розповідь про будні перекладача і з нетерпінням чекаємо на наступну зустріч.

Доц. Тетяна Цепенюк

завідувач кафедри теорії і практики перекладу