Студентка ТНПУ ім.В.Гнатюка спеціальності «Переклад»  посіла III місце на XIIІ Всеукраїнському  студентському конкурсі перекладу  «Художнє слово в світовій культурі»

Студентка ТНПУ ім.В.Гнатюка
спеціальності «Переклад»
 посіла III місце на XIIІ Всеукраїнському
студентському конкурсі перекладу
«Художнє слово в світовій культурі»

Цьогоріч у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся XIIІ Всеукраїнський студентський  конкурс перекладу «Художнє слово в світовій культурі», який організувала кафедра германо-романської філології та перекладу Навчально-наукового інституту міжнародних відносин. Учасники змагалися в 9 номінаціях, намагаючись якнайкраще зробити переклад поетичного твору з англійської, німецької, французької мов українською чи російською або навпаки з української мови англійською, німецькою, французькою мовами.

Оцінюючи роботи, журі звертало увагу на оригінальність творчих ідей, точність перекладу і близькість до оригіналу, відчуття мови, передачу змісту і краси тексту, адекватність лексико-граматичних засобів, якість римування, ритміки. Учасники продемонстрували високий рівень володіння мовою та видатні творчі здібності, отже журі було нелегко визначити переможців.
Тетяна Терещенко
Учасники представлені у номінації № 1 – переклад поетичного твору з англійської на українську мову – мали можливість працювати над уривком з твору Вільяма Шекспіра «Зимова казка». Третє почесне місце у цій номінації посіла студентка 2 курсу  факультету іноземних мов спеціальності «Переклад» Тернопільського національного педагогічно університету ім. В.Гнатюка Терещенко Тетяна Олександрівна.

«У рамках навчального курсу «Практика усного та писемного перекладу» доцент  Куца Оксана Ігорівна запропонувала цікаву альтернативу ІНДЗ – взяти участь у XIIІ Всеукраїнському студентському конкурсі перекладу «Художнє слово в світовій культурі». Нам сподобалась її ініціатива і ми спробували свої сили. Я завжди цікавилась поезією та іноді сама писала вірші. Хоч глибоко в душі я сподівалась на позитивний результат, підсумки конкурсу були приємною несподіванкою для мене. Це був цікавий досвід, який дасть мені натхнення надалі працювати у цьому руслі ”, – зазначає Тетяна Терещенко, студентка групи ПА-26.

Студентка групи ПА-26

факультету іноземних мов