На факультеті іноземних мов підведено підсумки конкурсу (ФОТО)

На факультеті іноземних мов

підведено підсумки конкурсу

У рамках всеукраїнського конкурсу, організованого  Асоціацією германістів України, кафедра німецької філології та методики навчання німецької мови  і кафедра іноземних мов провели конкурс «Die Frauen unserer Region». У конкурсі взяли участь не тільки студенти університету, але й тернопільські школярі. Вони намалювали портрети та розповіли німецькою мовою про визначних жінок нашого краю: журналісток і спортсменок, волонтерок і меценаток, письменниць і художниць, політиків, громадських діячів та відомих блогерок.

Серед найцікавіших робіт – розповіді про олімпійську чемпіонку з біатлону Олену Підгрушну, редакторку «Голосу Америки» Мирославу Гонгадзе, активістку помаранчевого Майдану бабу Параску, одну із найдосвідченіших журналісток Тернопільщини Галину Садовську. Серед героїнь нарисів є випускниці нашого університету, зокрема Ірина Демкура, Наталія Семенів, Олена Підгрушна, Лілія Проць, Марія Ятчук.

Журі визначило найкращі роботи, які  направлені на всеукраїнський конкурс. Переможцями стали студентки факультету іноземних мов Уляна Кривко, Марія Алексевич, Марія Сушко, студентка  інституту мистецтв Ірина Винярська та учениця ЗОШ №7 м.Тернопіль Божена Мартинович. Декан факультету М. С. Кебало та завідувач кафедри І.Я. Яцюк вручили їм грамоти. Автори інших цікавих робіт отримали заохочувальні призи із символікою ТНПУ.

Студентки факультету іноземних мов Марія Сушко, Марія Алексевич та Уляна Кривко

Студентка інституту мистецтв Ірина Винярська

Учениця ЗОШ №7  Божена Мартинович
Учениця ЗОШ №7  Божена Мартинович