Вітаємо із захистом докторської дисертації!

Колектив кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи вітає Слозанську Ганну Іванівну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук!

квіти

Тема дисертації «Теорія і практика професійної підготовки майбутніх соціальних працівників до роботи у територіальних громадах».

Дисертаційне дослідження виконано під науковим керівництвом доктора педагогічних наук, професора Поліщук Віри Аркадіївни.

Захист відбувся 20 червня 2019 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 58.053.03 у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.

Бажаємо подальшого професійного розвитку, реалізації усіх планів та задумів, здоров’я і благополуччя!

Захист дисертації