Вистави студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка  - справжнє свято!

Вистави студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка  -

справжнє свято!

Вже традиційно студенти факультету мистецтв тішать тернополян та гостей міста незабутніми концертами, цікавими виставками, творчими  імпрезами, майстер-класами. Особливою популярністю користуються курсові та випускні вистави студентів театрального відділення.  От і цього тижня третьокурсники представили на малій сцені Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім.Т. Г. Шевченка на суд глядачів свою колективну роботу.

афіша
Афіша

Як завжди, зал був заповнений і аура піднесення сповнювала нетерпінням і молодих акторів, і тих, хто прийшив їх підтримати оплесками, і викладачів, якім належало оцінити виставу.

П’єса грецького драматурга Димитріса Псафаса «Потрібен брехун!» нікого не залишила байдужим. Написана ще в середині минулого століття, вона і тоді, і зараз користується успіхом в усьому світі. Студенти талановито передали почуття героїв і представили події, які, направду, могли трапитись в будь-який час в будь-якій країні. Гостра сатира робить виставу актуальною, а майстерність акторів викликала щире захоплення залу.

Залишивши за лаштунками хвилювання, студенти вповні продемонстрували своє уміння і таланти на сцені відповідно до задумки режисера. Усі присутні на святі - а вистави студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка - це справжнє свято! - отримали неабияке задоволення.

Театралів тепло привітав ректор
Театралів тепло привітав ректор ТНПУ ім.В.Гнатюка проф.Б.Б.Буяк

Відділ у справах молоді