Розпочалися роботи з реконструкції зупинки "Педагогічний університет" (ФОТО)

Розпочалися роботи

з реконструкції зупинки

"Педагогічний університет"

"Надіємося, що вже 1 вересня 2019 р. студенти #ТНПУ будуть користуватися оновленою смарт-зупинкою. Дякуємо усім, хто підтримав нас своїм голосом на конкурсі Громадських проектів," - повідомляє начальник відділу у справах молоді ТНПУ ім.В.Гнатюка Володимир Любомирович Брославський.

Роботи розпочато

Сучасній зупинці ТНПУ - бути!

Нагадаємо, проект №28 “Реконструкція зупинки громадського транспорту “Педагогічний університет” (автор - методист відділу у справах молоді ТНПУ ім.В.Гнатюка Н.В.Раківська) затверджено 9 листопада на підсумковому засіданні Номінаційного комітету “Громадського бюджету Тернополя-2019”. Бюджет ініціативи – 163 250 грн.

На думку ГО “Інститут модернізації суспільства” створення в Тернополі сучасної смарт-зупинки стимулює запровадження системи смарт-сіті. Досі зупинка занедбана та некомфортабельна, своїм виглядом псувала імідж Тернополя як студентської столиці України. Створення сучасної та комфортної смарт-зупинки громадського транспорту “Педагогічний університет”, яка стане окрасою міста та сприятиме брендуванню Тернополя як студентської столиці України.

Створення смарт-зупинки передбачає розміщення на ній:

– сонячних панелей,
– інформаційного табло,
– Wi-Fi роутера з безкоштовним доступом до Wi-Fi,
– станції підзарядки телефонів, планшетів тощо.

Відділ у справах молоді ТНПУ ім.В.Гнатюка