Підписано договір про співпрацю  з Вищою школою адміністрації в Бельсько-Бялій (Польща)

Підписано договір про співпрацю

з Вищою школою адміністрації в Бельсько-Бялій (Польща)

25 липня 2019 року відбулася зустріч ректора ТНПУ ім.В.Гнатюка Богдана Богдановича Буяка з представником Вищої школи адміністрації в Бельсько-Бялій (Польща).

Результатом зустрічі стало підписання Договору про співпрацю при проведенні навчання за спеціальністю «Дошкільна та рання педагогіка».

Договір передбачає співпрацю у сфері викладання за спеціальністю «Дошкільна та рання педагогіка та навчання», розвиток контактів академічних науковців та наукових працівників обох закладів вищої освіти.

Сторони домовилися про впровадження у майбутньому дидактичних проектів у сфері взаємного інтересу, обмін досвідом в освітніх і навчальних програмах, можливість обміну педагогічними, науково-педагогічними працівниками та студентами, можливість спільного проведення симпозіумів, семінарів та наукових конференцій і ін.

Сподіваємось, що співпраця буде плідною і результатом її стануть значні досягнення та різнопланові переваги для обох сторін.

Під час підписання договору

Співпраці бути