ТНПУ ім.В.Гнатюка уклав Договір про співпрацю із Шеньянським технологічним університетом (ФОТО)

ТНПУ ім.В.Гнатюка уклав

Договір про співпрацю

із Шеньянським технологічним університетом

Як ми вже
повідомлялиректор ТНПУ ім.В.Гнатюка проф.Б.Б.Буяк представляє наш університет на Семінарі ректорів євроазіатського регіону в Шенянському педагогічному університеті (м.Шеньян, Китай).

Ректор

Триває співпраця ТНПУ ім.В.Гнатюка з вишами Китаю. Вчора, 13 серпня 2019 р., підписано Договір про співпрацю із Шеньянським технологічним університетом. Це один з найпотужніших осередків вищої освіти провінції Ляонін, що на північному сході Китаю.

Церемонія підписання

Для студентів і викладачів ТНПУ відкривається ще один напрямок академічної мобільності, адже з керівництвом ШТУ домовлено, що до 10 студентів і 3 викладачів ТНПУ, для початку, матимуть можливість безкоштовного стажування в Китаї.

Співпраця буде успішна

Більше фото тут

В свою чергу, китайські студенти і викладачі стажуватимуться впродовж місяця в ТНПУ.

Досягнуто попередньої домовленості щодо реалізації Програми подвійних дипломів, спільних наукових, творчих, спортивних Проектів.

Ми найкращі! А Ви з нами?