ТНПУ ім.В.Гнатюка здійснює підготовку до міжнародних мовних іспитів

ТНПУ ім.В.Гнатюка здійснює підготовку

до міжнародних мовних іспитів

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка внесено до реєстру організацій, які мають право здійснювати підготовку до міжнародних мовних іспитів, та присвоєно акредитацію при освітньо-екзаменаційному центрі «Universal Test».

ТНПУ ім. В. Гнатюка надає такі освітні послуги:
підготовка до здачі міжнародних мовних іспитів ЕСL та ESOL;

проведення міжнародних мовних іспитів ECL та ESOL.

ECL (European Consortium for the Certificate of Attainment in Modern Languages)система тестування рівня володіння іноземною мовою. Організатор і розробник екзамену – Європейський Консорціум сертифікації рівня володіння іноземною мовою (European Consortium for the Certificate of Attainment in Modern Languages).

Після проходження тесту ECL видається сертифікат, що підтверджує рівень володіння англійською мовою (А2, В1, В2, С1).

Сертифікати можуть бути використані для
:

отримання вчених звань науковими та науково-педагогічними працівниками ЗВО;
вступу до європейських закладів освіти;
працевлаштування в Україні та за кордоном

Переваги ECL:

безстроковий термін дії сертифікату;
доступний формат, менша кількість завдань у порівнянні з іншими міжнародними тестами;
можливість здавати різні частини тесту окремо (письмо+читання, говоріння+аудіювання).

Іспит ECL складається з чотирьох частин: аудіювання, читання, письмо і говоріння. Під час виконання завдань на перевірку вмінь письма дозволяється користуватися двомовним словником.

Графік проведення ECL тесту

14 грудня 2019

11 грудня 2019

18 грудня 2019

Тривалість іспиту – 2 год. 30 хв.

ESOL – екзамен міжнародного рівня на визначення володіння англійською мовою. Тест відповідає кваліфікаційним критеріям Європейської Асоціації розробників мовних тестів (ALTE) (http: //eclexam.eu/european-exam-centers/).

Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "ECL exam" esol

З детальною інформацією можна ознайомитись за посиланням https://www.languagecert.org

Після проходження тесту ESOL видається сертифікат, що підтверджує рівень володіння англійською мовою (А1–С2).

Сертифікати можуть бути використані для:
отримання вчених звань науковими та науково-педагогічними працівниками ЗВО;

вступу до європейських закладів освіти;
працевлаштування в Україні та за кордоном.

Сертифікат
ESOL визнається міжнародними компаніями, роботодавцями, навчальними закладами багатьох країн світу.

Переваги іспиту ESOL:

гнучкі дати – можна вибрати зручну дату складання кожного місяця;
безстроковий термін дії сертифікату;
швидкі результати – можливість отримати електронний сертифікат і оригінал, який буде надісланий поштою упродовж 10 робочих днів у комп’ютерній версії іспиту.

Доступні дві версії іспиту ESOL – паперова та комп’ютерна.

Іспит ESOL складається з чотирьох компонентів: аудіювання, читання, письмо та говоріння. В обох тестових режимах частина «Говоріння» завершується бесідою з екзаменатором віч-на-віч.

Для здачі тесту у паперовій версії необхідно зареєструватися не пізніше, ніж за 15 днів до іспиту.
За умови здачі екзамену на комп’ютері реєстрація потрібна не пізніше, ніж за два дні до іспиту.

Тривалість екзамену – 2 год. 30 хв.

На базі ТНПУ ім.В.Гнатюка є постійно діючі курси підготовки до здачі ECL, ESOL та інших міжнародних іспитів, які проводять кваліфіковані та сертифіковані викладачі.

Усі охочічі також  мають змогу пройти пробне тестування.

Детальна інформація за адресою:

м. Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2 (центральний корпус університету), каб. 80, 85. Тел. 0677284867

ESOL