ТНПУ ім. В. Гнатюка відвідав президент Міжнародного інституту менеджменту «МІМ-Київ» Богдан Будзан
ТНПУ ім. В. Гнатюка відвідав
 президент Міжнародного інституту
 менеджменту «МІМ-Київ»
 Богдан Будзан

17 вересня 2019 року у рамках роботи Клубу успішних людей ТНПУ ім. В. Гнатюка відбулась зустріч студентської молоді із Богданом Будзаном - академіком Української академії наук в галузі стратегічного менеджменту, автором книги «Дорогою до себе. Майже сповідь».

Богдан Будзан-академік Української академії наук в галузі стратегічного менеджменту, автор книги «Дорогою до себе. Майже сповідь».JPG

Богдан Будзан - академік Української академії наук в галузі стратегічного менеджменту, автор книги «Дорогою до себе. Майже сповідь»

З вітальним словом до студентів, гостей та колег звернувся начальник відділу у справах молоді, доц. Брославський В. Л.
«Скромність – це найкоротший шлях у невідомість», - такими словами видатного українського актора Б. Ступки розпочав зустріч Богдан Будзан.

Спілкування зі студентською молоддю у відкритому форматі

До слова, автору довелося пройти довгий життєвий шлях перед тим, як стати професійним коуч та бізнес-консультантом власників та керівників бізнесу. Незважаючи на отриманий технічний фах, справжнім хобі пана Богдана був менеджмент.

Важливим є те, що саме завдяки академіку Будзану, котрий очолював благодійний міжнародний фонд Відродження, в Україні існує програма підтримки українських вчених та студентів.

Книга із сміливою назвою  «Дорогою до себе. Майже сповідь» написана з метою довести читачу, що вдосконалюватись і розвивати потенціал ніколи не пізно. Формулою книги є запис думок. Автор щиро пише коротке резюме про всі спокуси і перешкоди, які йому траплялись під час  пошуку дороги у сферу менеджменту.

Цінність зустрічі полягає у порадах Богдана Будзана: задуматись над своєю місією у житті, підбирати гідне оточення та не опускати руки за будь-яких обставин.

Студенти мали можливість у відкритому форматі поспілкуватись із багатогранною особистістю та дізнатись три секрети успіху у житті: відчувати пульс життя, створювати зразки фахівців у своїй сфері, яких варто наслідувати та мати своїх «сократів» по житті, за якими варто йти, черпати їхню мудрість для свого самовдосконалення.

Начальник відділу у справах молоді Брославський В.Л. вручив Богдану Будзану посвідчення стейкхолдера ТНПУ
Начальник відділу у справах молоді Брославський В.Л. вручив Богдану Будзану подяку та посвідчення стейкхолдера ТНПУ

Начальник відділу у справах молоді, кандидат історичних наук Брославський В. Л. вручив Богдану Будзану подяку від ректора нашого вишу Буяка Б.Б. та посвідчення стейкхолдера Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

У рамках зустрічі молодь почерпнула секрети лідерства та шляхи до успіху.

Презентація книги доступна за посиланням.

Студентка 3 курсу
факультету філології і журналістики