Як відбулася посвята першокурсників на факультеті педагогіки та психології  ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Як відбулася посвята першокурсників

на факультеті педагогіки та психології

ТНПУ ім.В.Гнатюка

Тепер наші першокурсники-офіційно студенти. Викладачі, студентський актив, та профком університету організували справжнє свято у с.Манюки у санаторії "Барвінок".

Дійство проходило 13-14 вересня. Почалося з яскравих виступів першокурсників, які дуже творчо підійшли до представлення своїх груп.

Вітальні номери виконували студенти-першокурсники

Ватра, пісні  біля вогню, дружня атмосфера...все те, що об'єднало велику   факультетську сім'ю. Старшокурсники  пригощали дівчат та хлопців чарівним зіллям власного приготування!

Студентський актив факультету педагогіки і психології

Ранок наступного дня розпочався із ранкової зарядки, бансів та захоплюючого квесту, з дуже цікавими та веселими завданнями. Виконуюи завдання учасники довели свою кмітливість , ерудованість та спортивну підготовку. Переможці квесту отримали солодкий приз.

Флешмоб за участі студентів факультету педагогіки і психології

У веселих бансах брали участь студенти та викладачі факультету

Віримо, що посвята запам'ятається усім та залишиться надовго у пам'яті одним із найяскравіших спогадів студентськог життя. Дякуємо усім за організацію дійства, а нашим першокурсникам бажаємо  веселих моментів, легких сесій і крутого студентського  життя!

Дружній колектив студентів та викладачів факультету педагогіки і психології

Студентський декан
відділення «Початкова та дошкільна освіта»
Демчук Мар’яна