Працівники ТНПУ ім.В.Гнатюка отримали подяки від міського голови Сергія Надала з нагоди Всесвітнього Дня туризму (ФОТО)

Працівники ТНПУ ім.В.Гнатюка

отримали подяки

від міського голови Сергія Надала

з нагоди Всесвітнього Дня туризму

27 вересня 2019 року у приміщенні міської ради Тернополя відбулося відзначення кращих працівників туристичної галузі з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.

Привітав присутніх зі святом та вручив Подяки міського голови і цінні подарунки заступник міського голови, секретар ради Віктор Шумада.

Подяки за сумлінну працю, вагомий внесок в розвиток та формування позитивного туристичного іміджу міста Тернополя і з нагоди Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні отримали працівники ТНПУ:

- Заставецька Леся Богданівна – професор кафедри географії та методики її навчання;

Заступник міського голови Віктор Шумада вручає подяку проф.Заставецькій Л.Б.

- Задворний Сергій Ігорович – викладач кафедри географії України, заступник декана географічного факультету

Подяку отримує викл. Задворний С.І.

Подяку отримує викладач Задворний С.І.

- Гавришок Богдан Борисович – викладач кафедри географії та методики її навчання;

- Хома Олександр Віталійович  – cтарший лаборант кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту, кандидат у майстри спорту з легкої атлетики.

Хома О.В. відзначений почесною нагородою мера

З нагоди урочистості Віктор Шумада ознайомив присутніх з новими перспективами розвитку туристичної галузі міста, зокрема наголосив про створення нових туристичних об’єктів, які допоможуть популяризувати Тернопіль як серед вітчизняних, так і іноземних туристів.

Міст красивих багато, а файне одне!

Віктор Шумада побажав працівникам індустрії туризму вагомих здобутків, процвітання у професійній діяльності та багато вдячних і задоволених туристів.

Професор кафедри географії
та методики її навчання