В ТНПУ ім.В.Гнатюка провели тренування з цивільного захисту (ФОТО)

В ТНПУ ім.В.Гнатюка провели

тренування з цивільного захисту

Незадовго до свята Дня захисника України в ТНПУ ім.В.Гнатюка, відповідно до плану, 10 жовтня 2019 р. провели тренування з цивільного захисту.

Загальне керівництво тренуванням здійснював фахівець з цивільного захисту В.Д.Яцентюк.

Яцентюк В.Д.
Яцентюк В.Д. знайомить з програмою тренувань

Цивільний захист - справа важлива!

Участь у тренуванні взяли як адміністрація, викладачі, працівники, так і студенти. Навчання проходило на території студмістечка та мало декілька етапів. Теоретичні основи підготовки та проведення заходів задля цивільного захисту повторювали в аудиторіях, а згодом мали можливість закріпити знання на практиці.

Встановлення намету

Гасіння осередків вогню

Юнаки та дівчата вправлялися в гасінні загорянь та наданні першої допомоги. Для кращого опанування навичами були залучені фахівці.

Надання першої допомоги потерпілому

Більше фото можна переглянути в альбомі

Такі тренування в університеті проводяться не вперше, але традиційним є демострація високого рівня знань і вмінь та готовності до цивільного захисту.

Відділ у справах молоді