Для студентів фізико-математичного факультету   ТНПУ відбулася профілактична лекція (ФОТО)

Для студентів
фізико-математичного факультету
ТНПУ
 відбулася профілактична лекція

Нещодавно в приміщенні фізико-математичного факультету ТНПУ відбулась зустріч першокурсників з лікарем-наркологом Юрієм Миколайовичем Мінчуком, який провів профілактичну лекцію на тему «Наслідки вживання психоактивних речовин».

На початку зустрічі доповідач підніс тему прав та обов’язків молодої людини. Студенти долучилися до обговорення теми та дискусії. Упродовж свого виступу він заохотив студентів до розуміння відповідальності та наслідків їх вчинків. Також лектор наголошував на усвідомленому проживанні свого життя. На закінчення зустрічі студенти отримали інформацію про негативну дію психоактивних речовин (алкоголю і наркотиків) на організм людини.

Зустріч студентів з доповідачем

Першокурсники слухають доповідь

Вправа модель сімї
Вправа "Модель сімї"

Першокурсники фізико-математичного факультету на зустрічі

Захід організувала практичний психолог відділу у справах молоді ТНПУ Уляна Мелешко за підтримки заступника декана фізико-математичного факультету Ольги Михайлівни Федчишин.

відділу у справах молоді ТНПУ

Уляна Мелешко