Студенти-журналісти з ТНПУ побували на  IV Міжнародному кінофорумі «FILMWAVE» (ФОТО)

Студенти-журналісти з ТНПУ побували

на  IV Міжнародному кінофорумі «FILMWAVE»

13-15 листопада в Тернополі проходив IV Міжнародний кінофорум «FILMWAVE». Студенти груп Жур-1 і Жур-2 разом із кураторами Синоруб Г. П.  та Йордан Г. М. вирішили відвідати майстер-клас від відомих українських діячів кіно: кліпмейкера, режисера Любомира Левицького, Голови Державного агентства України з питань кіно Пилипа Іллєнка, його Першого заступника Сергія Неретіна, журналістки, кіновиробниці Галини Храпко і сценаристів фільму «Заборонений» Сергія Дзюби та Артемія Кірсанова. Вони висловлювали свої думки щодо українського телебачення та важливості його співпраці з кіноіндустрією.

На думку більшості, сьогодні український глядач надає перевагу Інтернету, у зв’язку з чим, майже не користується телевізором. У свою чергу, пані Галина переконувала, що наше телебачення просто необхідно реанімувати, додати до нього чогось нового і логічно обґрунтованого, щоб зацікавити глядача, дати йому можливість подумати над майбутнім розвитком подій у стрічці.

Потім пан Любомир пояснив, що на сьогодні телебачення має більший рівень довіри, ніж Інтернет, проте,  останній змушує аналізувати, тоді як диктор чи кореспондент нав’язує свій погляд. В кінці учасники дійшли висновку, що вони всі намагатимуться створювати якісне кіно для українського та світового глядача і відновити популярність телебачення.

Після майстер-класу

Віта Шумило