ТНПУ відзначає День Гідності і Свободи (ВІДЕО) (ФОТО)

ТНПУ відзначає День Гідності і Свободи

21 листопада 2019 р., у шосту річницю Революції Гідності, викладачі та студенти ТНПУ зібралися в актовому залі на мистецьку програму "Згадаймо разом доленосні дні".

Разом згадували, як починалися революційні події в листопаді 2013, що відбувалося в столиці та в ТНПУ, як юнаки і дівчата вийшли з аудиторій, де були студентами – і стали Громадянами.

Відділ у справах молоді ТНПУ підготував презентацію, у якій продемонстровані історичні кадри: як формується колона університету і прямує на головний майдан міста, щоб висловити свої прагнення свободи і європейської інтеграції. Згодом представники прямували в столицю, а ті, хто залишався,  дбали про теплий одяг, їжу, моральну підтримку протестувальників.

Студенти ТНПУ в листопаді 2013р.
Студенти ТНПУ вирушають на майдан. Листопад 2013 р.

106 убитих і понад 2 тис. поранених - такою була ціна 3-х місяців Євромайдану. Присутні вшанували пам'ять загиблих. Пісню-сумний символ майдану "Пливе кача..." виконав всесвітньо відомий гурт "Тріода" - випускники факультету мистецтв ТНПУ.

Вшанували героїв
Вшанували пам'ять героїв

гурт "Тріода" - випускники факультету мистецтв ТНПУ.
Гурт "Тріода" - випускники факультету мистецтв ТНПУ

Студент факультету мистецтв Роман Фестрига, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів, прочитав власний вірш твір "Український народ".

Пронизливо і зворушливо прозвучала пісня Володимира Івасюка "Балада про мальви" у виконанні  студентки факультету мистецтв Анастасії Решнюк.

Українську повстанську пісню "З рідної хати" виконав студент інженерно-педагогічного факультету Дмитро Нехай.

Вела програму Анастасія Поліщук.

голос студентства

пісня рішучий голос
Голоси студентів - голоси майбутнього

Більше світлин дивіться в
альбомі

Наприкінці до присутніх просто з залу звернувся начальник відділу у справах молоді доц.В.Л.Брославський - учасник АТО, доброволець. Тепло і щиро він подякував викладачам та студентам за спільне вшанування Дня Гідності і Свободи, наголосив на важливості пам'яті про героїв, закликав творити нову історію власними вчинками.

Також викладачі, працівники та студенти переглянули фільм "Революція Гідності. Пишемо історію".

Відділ у справах молоді