У ТНПУ відбувся семінар-тренінг «Навчання без конфліктних ситуацій». День 1 (ФОТО)
У ТНПУ відбувся семінар-тренінг
«Навчання без конфліктних ситуацій»

День 1

Працівники та студенти університету взяли участь у семінарі-тренінгу на тему «Навчання без конфліктних ситуацій».

На початку заняття учасників проінформували про те, що таке конфліктна ситуація і як вона переростає, власне, у конфлікт. Також почули про умови виникнення конфліктної ситуації та передумови для розгортання конфлікту, визначали об’єкт, суб’єкт та предмет конфлікту.

Покрокове вирішення конфліктної ситуації в навчальному середовищі - робота в групі

Учасники сумінару-тренінгу роздумують над конфліктними ситуаціями в межах навчання, роботи в ТНПУ

Кодекс асертивності викликав цікавість в учасників семінарі-тренінгу

Учасники семінару-тренінгу навчилися розрізняти типи конфліктів.

У практичній частині учасники виконували вправи і разом шукали відповіді на запитання про те, чи конфлікт є позитивною частиною життя, чи негативною. Шляхом «мозкового штурму» обговорювали ситуації, які можуть спровокувати конфлікти у навчальному середовищі, а також впорядковували кроки для вирішення конфлікту.

Родзинкою заходу стало відео на тему стилю поведінки у конфліктній ситуації та цікавий роздатковий матеріал для кожного учасника.

Перегляд мультфільму про типи вирішення конфліктної ситуації

На завершення семінару-тренінгу організатори підняли питання про важливість уміння сказати «Ні» та вміння домовлятися.

Практичний психолог У.В. Мелешко та методист А.Є. Кудрова

Вручення сертифікатів учасникам семінару-тренінгу

Семінар-тренінг на тему «Навчання без конфліктних ситуацій» організував відділ у справах молоді. Тренінгове заняття провели: методист відділу у справах молоді Аліна Євгенівна Кудрова та практичний психолог відділу у справах молоді Уляна Володимирівна Мелешко.

Варто зазначити, що семінар-тренінг триватиме впродовж трьох днів.

Тож і надалі чекаємо учасників і позитивних вражень.

Відділ у справах молоді