Відвідини Тернопільського обласного архіву студентами-археологами ТНПУ (ФОТО)

Відвідини Тернопільського обласного архіву
студентами-археологами ТНПУ

Вчора, 06.02.2020, студенти першого курсу історичного факультету спеціальності історія та археологія разом з доц. Ятищук Оксаною Василівною відвідали Державний архів Тернопільської області у рамах вивчення дисципліни «Основи наукових досліджень».

Щире спасибі директору Полянському Федору Івановичу та заступниці директора – начальниці  відділу інформації та використання документів Кулик Марії Богданівні, які провели пізнавальну екскурсію для студентів та показали, що є справжніми фахівцями у цій роботі.

Настанови для студентів

Знання відкриваються через пізнанняПрацівники ознайомили нас з відділами архіву, науково-довідковою бібліотекою, складеним топографічним  пофондовим покажчиком та правилами користування архівними документами у подальшій науково-пошуковій діяльності.

Студенти особливо зацікавились топометричною книгою й виявили палке бажання досліджувати свій родовід. Також працівники архіву ознайомили з тематичними виставками, які періодично організовується в даній установі, зокрема вразили емоційні фото Революції Гідності.

Знання відкриваються через пізнання

Історики-археологи змогли у прямому значенні торкнутися історії, адже писемні джерела для історика – найцінніший ресурс. Знайшли відповіді на питання, які хотіли отримати вже давно, а ще відчули запах старовини документів (попри те, що архів був відкритий навесні 2019 року).

За переглядом виставки, присвяченої добі УНР

Майбутні історики-археологи

Світлана Цвид