Викладачі кафедри психології розвитку та консультування ТНПУ започаткували серію діагностичних соціально-психологічних тренінгів для старшокласників (ФОТО)

Викладачі кафедри
психології розвитку та консультування ТНПУ
започаткували серію діагностичних
соціально-психологічних тренінгів
для старшокласників

Викладачі кафедри психології розвитку та консультування факультету педагогіки і психології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка започаткували серію діагностичних соціально-психологічних тренінгів для учнів загальноосвітніх шкіл міста Тернополя.  Основна мета – активізація процесів професійного самовизначення у старшокласників.

5 лютого 2020 року учасниками такого тренінгу стали десятикласники Тернопільської загальноосвітньої школи №4, а 6 лютого у тренінгу взяли участь старшокласники Тернопільської загальноосвітньої школи №16.

Під час тренінгів учасники мали змогу в доброзичливій, дружній атмосфері краще пізнати себе та своїх однолітків, визначити власні мотиви вибору майбутньої професії, вчилися ефективно та толерантно спілкуватися, працювати в команді, визначати власні цілі та планувати їх досягнення, приймати відповідальні рішення й усвідомлювати власну відповідальність за їх реалізацію.

привітання зі старшокласниками ЗОШ №16
Привітання зі старшокласниками ЗОШ №16

Підготовка до рольової гри

Рольова гра Мотиви вибору професії
Рольова гра "Мотиви вибору професії"

Обговорення важливості усвідомлення мотивів вибору професії

Під час завершальних обговорень у тренінговому колі старшокласники звернули увагу на те, що їм вдалося не тільки ефективно провести свій час, одержати багато цікавої і важливої інформації, але й на крок наблизитися до свідомого вибору своєї майбутньої професії.

Спільне фото зі старшокласниками Тернопільської ЗОШ №4

Доц. З. М. Адамська