Хіміко-біологічний факультет ТНПУ провів круглий стіл на честь 30-річчя заповідника «Медобори» (ФОТО)

Хіміко-біологічний факультет ТНПУ
 провів круглий стіл на честь 30-річчя
заповідника «Медобори»

6 лютого 2020 року на хіміко-біологічному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбувся круглий стіл, присвячений 30-річчю від дня створення природного заповідника «Медобори».

У роботі круглого столу, проведеного в рамках співпраці між двома установами, взяли участь працівники природного заповідника «Медобори», співробітники та студенти 1-3 курсів факультету.

Захід відкрила декан факультету, доктор біологічних наук, професор Дробик Н.М., яка представила гостей і наголосила на важливості заходу для екологічної освіти майбутніх фахівців та вирішення екологічних проблем нашого краю.

Декан хіміко-біологічного факультету, доктор біологічних наук, професор Дробик Н.М. та т.в.о. директора природного заповідника Медобори Ходинь О.Б. під час відкриття круглого стола

В.о. директора природного заповідника «Медобори» Ходинь О.Б., наукові співробітники Капелюх Я.І., Бачинська У.О., Козира Л.Я., Мурська О.П у своїх виступах повідомили про історію створення природного заповідника «Медобори» як єдиного природоохоронного об'єкта найвищого рангу в області, розкрили його місце в природоохоронній системі регіону та лісостепової зони України.

Начальник відділу науково-дослідної роботи та екологічної освіти Капелюх Я.І. зазначив важливу роль колишніх викладачів ТНПУ у становленні заповідника

Науковий співробітник Козира Л.Я. цікаво розповідає про червонокнижні рослини заповідника Медобори

Науковці представили свої напрацювання щодо інвентаризації флори і фауни заповідника, що ведеться за програмою Літопису природи, поділилися досвідом організації досліджень рослинного і тваринного світу та проведення природоохоронних заходів.

Цікавим для майбутніх педагогів був виступ про основні напрями екологічної освітньо-виховної роботи, яку співробітники природного заповідника «Медобори» проводять для усіх вікових груп населення, залучаючи їх до різноманітних екологічних акцій, експедицій і таборів, організовуючи цікаві вікторини, екологічні квести тощо.

В обговоренні виступів взяли участь професори Барна М.М., Грубінко В.В., доценти Шевчик Л.О., Гуменюк Г.Б, декан факультету Дробик Н.М. та в.о. директора заповідника «Медобори» Ходинь О.Б., які висловили побажання про урізноманітнення форм і методів співпраці викладачів і студентів хіміко-біологічного факультету зі співробітниками природного заповідника «Медобори».

На обговоренні проблеми зосереджені усі учасники круглого столу.
На обговоренні проблеми зосереджені усі учасники круглого столу

За результатами круглого столу ухвалено спільну резолюцію.

Щиро вітаємо співробітників природного заповідника «Медобори» з ювілеєм закладу та висловлюємо сподівання на плідну співпрацю в майбутньому.

Доцент кафедри загальної біології
та методики навчання природничих дисциплін
Жирська Г.Я.