В ТНПУ відбувся науковий семінар з міжнародною участю «Соціокультурна роль туризму в контексті євроінтеграції:   виклики сьогодення» (ФОТО)

В ТНПУ відбувся науковий семінар

з міжнародною участю

«Соціокультурна роль туризму в контексті євроінтеграції:

виклики сьогодення»

12 лютого 2020 року в університеті з ініціативи географічного факультету та Центру євроінтеграційних студій та комунікацій було проведено науковий семінар з міжнародною участю «Соціокультурна роль туризму в контексті євроінтеграції: виклики сьогодення», приурочений 10-річчю програми «Східне партнерство: Україна – ЄС».

В заході взяли участь викладачі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Галицького коледжу ім.В.Чорновола, а також запрошені професори Економічного університету в м.Катовіце та Ченстоховської політехніки (Республіка Польща).

Ректор Б.Б. Буяк розпочав дискусію наукового семінару
Ректор проф.Б.Б.Буяк розпочав дискусію наукового семінару

Робочі моменти семінару

Впродовж роботи семінару вдалося закцентувати увагу на питаннях глобалізації та глокалізації в соціокультурному контексті. Жвава дискусія була пов’язана з питаннями інтеграції європейського простору в різних сферах з позиції можливості збереження локальної ідентичності на прикладі України та Польщі, а також необхідності культурної дипломатії як інструменту формування позитивного іміджу держави.

Підсумкове фото учасників семінару.
Підсумкове фото учасників семінару

Зауважимо, що подібні зустрічі вже мають системний характер як в стінах нашої альма-матер, так і в партнерських польських закладах вищої освіти Катовіц та Ченстохова.

Доцент кафедри географії України і туризму
Поплавська І.В.