Студенти ТНПУ ознайомилися з можливостями  стажування в Туреччині (ФОТО)

Студенти ТНПУ ознайомилися з можливостями
стажування в Туреччині

11 лютого студенти та викладачі нашого університету взяли участь у воркшопі «Організація готельно  - ресторанного сервісу: особливості турецьких мережевих готелів (на прикладі Calista Luxury Resort)», який відбувся на базі готелю Rius, м.Львів.

Захід був організований за підтримки партнерів нашого університету - компанії Calypso Tour Ua та академії міжнародних практик Profi Study & Work.  Присутні мали змогу дізнатися про практику (для студентів) та роботу за кордоном. Також знайомились з одним з найкращих готелів Туреччини - Calista Luxury Resort. На презентації були присутні представники цього готелю, які розповіли про різноманітні вакансії та допомагали студентам з вибором.

Презентація програми стажування

Символіка університету на конференції

Після закінчення презентації, студенти мали змогу поспілкуватися з представниками компанії Calypso Tour Ua та студентами з університетів Західної України, які вже встигли спробувати себе в цій сфері діяльності, а охочі мали змогу пройти співбесіду на запропоновані вакансії.

Студенти нашого університету проходять співбесіду

Спільне фото з нашими партнерами

Сертифікати про участь у воркшопі

По завершенні  презентації студенти отримали сертифікати про участь у воркшопі.

Студент 3 курсу географічного факультету
Болкун Валерій