14 лютого на факультеті філології і журналістики ТНПУ знову гостинно відчинила двері «Поетична кав’ярня» (ФОТО)

14 лютого на факультеті
філології і журналістики ТНПУ
знову гостинно відчинила двері
«Поетична кав’ярня»

День Святого Валентина – це свято любові, свято найкращого почуття, яке окрилює, дає силу і натхнення, радість і захоплення…

Поезія та кохання – нероздільні. Це довели студенти факультету, чиї власні почуття лягли на папір поетичним словом і ті, хто передав усю довершеність та величність кохання через вірші видатних українських письменників.

Крім читання поезій, на святі було представлене цікаве відео, у якому викладачі й студенти розповідали про своїх «других» половинок; коментували, що для них означає кохання тощо.

«Родзинкою» заходу стала вікторина, під час проведення якої усі присутні змогли перевірити свої знання української поезії.

Святкова атмосфера

Вікторина на знання творів про кохання

- Декан факультету філології і журналістики проф. Т.П.Вільчинська у ''Поетичній кав'ярні''
- Вікторина на знання творів про кохання

Драйву додав «батл» між групами факультету на виконання сучасних пісень про кохання.

Викладачі й студенти мали чудову нагоду помандрувати країною любові, поблукати вулицями великого щастя, доторкнутися душею до світлого та незгасимого почуття кохання, яке хвилює душу людини від найдавніших часів і до сьогодення.

Незмінні атрибути свята

Свято триває

- Незмінні атрибути свята
- Свято триває

Завершили свято запашною кавою зі смаколиками,  а також виконанням знакової для нашого університету пісні «Червона рута».

Студентка ІІ курсу
факультету філології  і журналістики