На історичному факультеті ТНПУ  був проведений навчальний семінар  «Катастрофа і пам'ять: Голокост на Тернопіллі» (ФОТО)

На історичному факультеті ТНПУ
був проведений навчальний семінар
«Катастрофа і пам'ять: Голокост на Тернопіллі»

У дні пам’яті жертв Голокосту в рамках роботи Науково-дослідного центру національних меншин та міжетнічних відносин ТНПУ на історичному факультеті був проведений навчальний семінар «Катастрофа і пам'ять: Голокост на Тернопіллі». На зустріч із студентами прийшли член правління Тернопільської іудейської громади пані Лілія Харах та менеджер з общиної роботи Хмельницького благодійного фонду "Хасер Бешт" пані Ірина Івашина, щоб нагадати про катастрофу європейського єврейства і зокрема Голокост на нашій землі.

Доцент Ятищук О.В. підготувала цікаву презентацію за результатами міжнародного наукового стажування «Жертви, винуватці, рятівники, спостерігачі: «звичайні люди» під час Голокосту». Студентка 2 курсу Олександра Волоцюга розповіла про трагедію єврейського гетто Тернополя під час ІІ світової війни. Професор Бармак М.В. запросив студентів вивчати історію єврейської общини Тернопільщини, досліджувати страшні події Голокосту за спогадами очевидців.

Триває обговорення

Перед студентами виступила головний спеціаліст у справах релігій та національностей управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей Тернопільської обласної державної адміністрації пані Христина Довгалюк, яка ознайомила присутніх з особливостями та станом міжнаціональних відносин та забезпечення прав національних меншин в області, діяльністю Ради національно-культурних товариств національних меншин при Тернопільській облдержадміністрації.

Учасники семінару

Сертифікат учасника

Захід відбувся в рамках роботи Науково-дослідного центру національних меншин та міжетнічних відносин ТНПУ (керівник професор Бармак М.В,).

Бармак М.В,