Студенти успішно представили ТНПУ  на Чемпіонаті України  з більярдного спорту (ФОТО)

Студенти успішно представили ТНПУ
на Чемпіонаті України  з більярдного спорту

Нещодавно  у більярдному клубі Національного університету фізичного виховання та спорту України (Київ) проходив Чемпіонат України серед студентів з більярдного спорту «Пул-девятка (9-ball)».

Успішно був представлений на змаганнях Тернопільський національний педагогічний факультет імені Володимира Гнатюка.

В особистому заліку Чемпіонату України серед студентів (чоловіки) третім став Петрушка Михайло.
В командному заліку Чемпіонату України серед студентів (чоловіки) ТНПУ посів ІІ місце "Снукер" та ІІІ місце - "ПУЛ-9" (ректор - проф.Буяк Богдан Богданович, тренер - Лящук Ростислав Петрович, Петрушка Михайло, Потапов Максим).

грамотаТНПУ грамотаТНПУ