Вдалий виступ більярдистів ТНПУ на Чемпіонаті України серед студентів (ФОТО)

Вдалий виступ більярдистів ТНПУ

на Чемпіонаті України серед студентів

Нещодавно завершився Чемпіонат України серед студентів з більярду у дисциплінах «Вільна піраміда», «Пул», «Снукер», який гостинно приймав Національний університет фізичного виховання і спорту України.

Успішно виступили представники нашого університету Михайло Петрушка та Максим Потапов, які під керівництвом досвідченого тренера, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, кандидата біологічних наук, доцента Ростислава Лящука показали високі спортивні результати.

зірки більярду з керівництвом університету та кафедри фізичного виховання
Зірки більярду з керівництвом університету та кафедри фізичного виховання

завойовані нагороди
Завойовані нагороди

З учасниками змагань та їх наставником зустрівся ректор нашого університету професор Богдан Буяк, який привітав молодих спортсменів з успішним виступом на Чемпіонаті України серед студентів. У ході конструктивної розмови було обговорено перспективи розвитку більярдного спорту в університеті.

конструктивна розмова про університетський більярд
Конструктивна розмова про університетський більярд

Зауважимо, що більярдну гру вважають за одну із найдоступніших: вона сприяє підтримці у людини правильної постави й хорошої фізичної форми, розвиває окомір, виробляє чіткість і координацію рухів, швидкість реакції, винахідливість. Сам гравець, набуваючи вміння, привчається до терпіння й холоднокровності. Більярд — і відпочинок, і розвага. Додатково більярд врівноважує емоції й виробляє ряд якостей, необхідних людині в житті: вчить вигравати, напружуючи всю силу волі, — і долати опір суперника; одночасно вчить і програвати, не впадаючи в паніку або відчай та не втрачаючи віри в себе.

Сьогодення якраз і вимагає від майбутніх вчителів якраз тих якостей і властивостей, які формує більярдний спорт.

Завідувач кафедри фізичного виховання
Андрій Огнистий