На хіміко-біологічному факультеті ТНПУ  проведено І етап  Всеукраїнських студентських олімпіад 2020 року з біології та хімії  (ФОТО)

На хіміко-біологічному факультеті ТНПУ

проведено І етап

Всеукраїнських студентських олімпіад 2020 р.

з біології та хімії

18-19 лютого 2020 року на хіміко-біологічному факультеті був проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з біології та хімії. Участь в олімпіаді взяли студенти 2-4 курсів бакалаврату і студенти 1 курсу магістратури.

За результатами участі у І етапі олімпіади з біології студентка 41 групи Мотрук Олеся зайняла І місце, студентка 1 курсу магістратури Брик Оксана зайняла ІІ місце.

За результатами участі у І етапі олімпіади з хімії студентка 42 групи Нікончук Анна зайняла І місце, студентка 22 групи Сімчук Соломія зайняла ІІ місце.

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з біології буде проведений у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького. А в Львівському національному університеті імені Івана Франка відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії.

Щиро бажаємо творчих успіхів представникам хіміко-біологічного факультету на ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад!

Доцент кафедри загальної біології
та методики навчання природничих дисциплін
Волошин Олена Сергіївна