Студенти факультету мистецтв  побували  на практичних заняттях у школі №28 м.Тернополя
Студенти факультету мистецтв  побували

на практичних заняттях у школі №28 м.Тернополя

19 лютого 2020 року студенти факультету мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка групи ММ-12 та ММ31 побували на  практичних заняттях з курсів «Музично-педагогічні технології» і «Методика музичного виховання» у базовій школі №28 м. Тернопіль (керівник – доцент кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва Лариса Ороновська).

Основною мотивацією було побачити сам процес проведення сучасних уроків музичного мистецтва, проаналізувати та отримати новий досвід використання інноваційних прийомів і методів  в умовах реформування та реалізації НУШ.

Студенти факультету мистецтв навчаються практикуючись!

Стейк-холдер факультету мистецтв спеціальності «Музичне мистецтво» - Калушка Неля Григорівна (вчитель-методист з музичного мистецтва ЗОШ №28) - провела практичну бесіду з презентаційними матеріалами про трансформацію сучасного музичного інструментарію та використання його у роботі з школярами ( було представлення балійського ксилофона, бумвокерсів, маракасів, виготовлених елементарних музично-шумових інструментів…і т.д.) У навчальному закладі панує привітна, тепла і творча атмосфера, учні дружньо спілкуються між собою, та вчителями, у школі відбувається впевнене та дієве трансформування навчальних кімнат та відпочинково-виховного простору.

Студенти у школі №28 м.Тернополя

Щиро вдячні керівництву, директору – Л.А.Вавринів, організатору та заступнику з вих. роботи – Ірині Ярославівні Гуцул за сприяння та втілення в життя наших ідей, підтримці фахових стосунків між закладами, за проведення пізнавальної екскурсії навчальним закладом ( по новостворених  навчальних та відпочинкових локаціях –  початковий освітній клас з сучасною –мультимедійною дошкою - SMART Board ,конференц-зал-ел.ресурсна бібліотека, кулінарний клас…).

Студенти факультету мистецтв з доцентом кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва Ларисою Ороновською
Студенти факультету мистецтв з доцентом кафедри
 музикознавства та методики музичного мистецтва Ларисою Ороновською

Маємо надію на позитивне, творче зростання дружніх стосунків між закладами, як профорієнтаційне так і професійно-фахове становлення студентів – майбутніх вчителів організаційно-івент -мистецького простору.

Інформаційна група факультету мистецтв

Студентка групи ММ-31