В ТНПУ триває святкування Міжнародного дня рідної мови (ФОТО)
В ТНПУ триває святкування
Міжнародного дня рідної мови

24 лютого на факультеті філології і журналістики ТНПУ продовжилися святкові тематичні навчально-виховні заходи з нагоди Міжнародного дня української (материнської) мови, які покликані сприяти підтримці мови як виразника культурної приналежності кожного українця і берегти, розвивати та поширювати українську мову.

Викладачі кафедри української мови та методики її навчання долучилися до них, адже мова є найважливішим засобом спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління.

Кандидат педагогічних наук, доцент Дідук-Ступ’як Г. І. провела для студентів ІІ курсу ФіЖу лекцію-презентацію з діалектології «Живі витоки рідної мови» із використанням молитви до мови Катерини Мотрич, пісень у виконанні Оксани Мухи, документального фільму «Жива пам’ять народу».

Доцент Дідук-Ступ'як Галина Іванівна Молитвою до рідної мови розпочинає лекцію-презентацію святкування Міжнародного дня рідної мови на факультеті філології і журналістики

Живі витоки рідної української мови на лекції з діалектології у доцента Дідук-Ступ'як Г. І.

Кандидат педагогічних наук, доцент Головата Лариса Михайлівна розповідає студентам про Міжнародний день української мови як багатомовності, взаєморозуміння та взаємоповаги

Два факультети (філології і журналістики та іноземних мов) об’єднала у цікавому лінгвістичному брейн-ринзі після презентації мовознавчих новинок та короткої лекції про історію свята кандидат педагогічних наук, доцент Головата Л.М.

Ще мить-і почнеться лінгвістичний брейн-ринг
Ще мить - і почнеться лінгвістичний брейн-ринг

Святкування Міжнародного дня рідної мови з другим курсом факультету філології і журналістики

Доцент Головата Л. М.