На історичному факультеті ТНПУ відбувся семінар-тренінг «Соціальна справедливість – основа людської гідності»
На історичному факультеті ТНПУ відбувся семінар-тренінг
«Соціальна справедливість – основа людської гідності»

Нещодавно на історичному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка в контексті неформальної освіти відбувся семінар-тренінг «Соціальна справедливість – основа людської гідності».

Спікери заходу: Присяжний Андрій Володимирович - голова Тернопільської обласної ради профспілок;
                Когут Василь Богданович - завідувач відділу соціально-економічного захисту та правової роботи Тернопільської обласної ради профспілок.

У своєму виступі Андрій Присяжний ознайомив учасників семінару з особливостями сучасної соціальної політики та змінами трудового законодавства, особливу роль спікер звернув на роль професійних спілок у відстоюванні прав працівників.

Василь Когут окреслив актуальні проблеми сучасних трудових відносин, захисту прав працівників та необхідності легального працевлаштування.

Студенти мали змогу поспілкуватись з гостями та ставити питання.

За підсумками семінару-тренінгу усі учасники отримали сертифікати.

Прийдун С. В.

Виступ Присяжного А. В.

Учасники семінару-тренінгу «Соціальна справедливість – основа людської гідності»

семінар-тренінг «Соціальна справедливість – основа людської гідності»