Зустріч студентів факультету філології та журналістики ТНПУ з письменником Володимиром Шовкошитним

Зустріч студентів

факультету філології та журналістики ТНПУ

з письменником Володимиром Шовкошитним

Нещодавно на факультеті філології та журналістики відбулася зустріч із Володимиром Шовкошитним – поетом, прозаїком, публіцистом, видавцем, доктором філософії у галузі політології, громадським діячем та просто неординарною особистістю.

Творчий доробок пана Володимира надзвичайно великий: збірки поезій, кіносценарії, наукові роботи, публіцистичні твори тощо. Письменник давно відомий в Україні та за її межами, адже є неодноразовим лауреатом міжнародних та вітчизняних премій, а також засновником і директором київського видавництва «Український пріоритет».

Зустріч з Володимиром Шовкошитним пройшла досить інформативно, адже митець презентував студентам власні твори і, зокрема, книжкові новинки, видані «Українським пріоритетом». Письменник поділився своїми знаннями та думками щодо витоків української нації, розповів цікаві факти про мову, ідентичність народу та національні інтереси.

Юлія Іноземцева,
Жур-1