Викладачі ТНПУ на Фестивалі української книжності на честь 115-річчя від дня народження Уласа Самчука  (ФОТО)

Викладачі ТНПУ

на Фестивалі української книжності

на честь 115-річчяі від дня народження

Уласа Самчука

Вже традиційно 20 лютого у день народження славетного українського письменника Уласа Самчука на його малій батьківщині – у селі Тилявка, що на Шумщині, відбувся регіональний літературний фестиваль української книжності «На білому коні».

У місцевій школі в рамках фестивалю відбулася зустріч письменницької  та викладацької делегації з Тернополя з учнями та вчителями, гості також відвідали музей Уласа Самчука, поклали квіти до його пам’ятника.

Регіональний літературний фестиваль української книжності ''На білому коні''

Далі відбулися творчі зустрічі письменників у навчальних закладах вже в самому Шумську. У фойє районного будинку культури діяла виставка-продаж «Обрії нашої книжності», тривали автограф-сесії письменників.

Та, найголовніше, відбулася церемонія нагородження переможців Міжнародної премії імені Уласа Самчука. Голова літературного об’єднання при обласній організації Національної спілки письменників України Зіновій Кіпибіда і відомий письменник, переможець та володар Гран-прі конкурсу «Коронація слова» Олександр Вільчинський вручили лауреатам нагороди.

Міжнародні літературні премії ім. Уласа Самчука та медалі із зображенням славетного літописця волинського краю отримали письменник Сергій Синюк за книгу «Улас Самчук: ескізи до творчого портрету» та Олег Клименко за трилогію «За Збручем».

Також відбулося нагородження лауреатів літературного конкурсу «Самчукова криниця», якими стали учні з різних шкіл. У заходах взяла участь професор, декан факультету філології і журналістики ТНПУ імені Володимира Гнатюка Тетяна Вільчинська й доцент кафедри німецької філології та методики навчання німецької мови Наталія Рокіцька, які вшанували пам’ять відомого письменника і, скориставшись нагодою, провели профорієнтаційну роботу з учнями Шумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

Декан факультету філології і журналістики проф. Т.П.Вільчинська проводить профорієнтаційну роботу з учнями

Канд. наук із соціальних комунікацій,

викладач кафедри журналістики
Олександр Вільчинський