Олімпійська книга як компонент «Нової Української школи» в ТНПУ

Олімпійська книга як компонент
 «Нової Української школи» в ТНПУ

Вже традиційною є передача Національним олімпійським комітетом України за сприяння Тернопільського обласного відділення Олімпійської академії України, яке знаходиться у нашому університету на кафедрі фізичного виховання, сучасної науково-популярної олімпійської літератури, яка широко використовується в освіті дітей провідними Європейський країнами.

Студенти нашого університету зможуть ознайомитись з особливостями підготовки та організації Юнацьких Олімпійських ігор у Лозані (Швейцарія), Літніх Олімпійських ігор у Токіо (Японія).

Майбутнім дошкільним педагогам буде цікава розмальовка «Олімпійські талісмани», майбутні світочі початкової освіти знайдуть для себе багато цікавого в «Олімпійському путівнику».

Пишаємось тим, що авторами даних методичних розробок є наші українські вчені.

Андрій Огнистий