Підписано Угоду про співпрацю адміністрації ТНПУ та студентського уряду (ФОТО)

Підписано Угоду про співпрацю
 адміністрації ТНПУ та студентського уряду

У рамках засідання вченої ради університету 25 лютого 2020 року укладено угоду про співпрацю між адміністрацією та студентським урядом ТНПУ.

Студентське самоврядування – це право і можливість студентів самостійно вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав та інтересів студентів, а також брати участь в управлінні Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка.

Голова студентського уряду  М.Боднар та ректор ТНПУ проф. Б.Б.Буяк
Голова студентського уряду  М.Боднар та ректор ТНПУ проф. Б.Б.Буяк

Адміністрація підтримує ініціативи студентів

Склад студентського уряду – це найактивніші, найуспішніші та найбільш творчі студенти ТНПУ. Вони майстерно поєднують успішне навчання з громадською роботою, благодійністю і розвагами.

Співпраця регламентує дотримання норм, правил та надання можливостей розвитку відповідно до положення студентського уряду та статті 40 статті 40 Закону України "Про вищу освіту". Метою Угоди є захист прав і свобод, задоволення суспільних, соціальних, культурних та інших інтересів студентів ТНПУ.

Співпраці бути

Угода про співпрацю адміністрації та студентського уряду ТНПУ

Наша угода

Адміністрація університету ТНПУ завжди вітає та підтримує ініціативи студентського уряду, сприяє формуванню умов для реалізації інноваційних ідей та проєктів.

Лише у співпраці можна досягти розвитку, якісного навчання, успішної наукової та творчої діяльності, комфортного побуту для усіх студентів без винятку. Ми найкращі!

Відділ у справах молоді ТНПУ