ТНПУ запрошує до участі в Міжнародній науково-практичній конференції  «Сучасні стратегії ґендерної освіти в умовах євроінтеграції»

ТНПУ запрошує до участі
в Міжнародній науково-практичній конференції

«Сучасні стратегії ґендерної освіти
в умовах євроінтеграції»

Конференція відбудеться 29–30 квітня 2020 року в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.

Мета заходу: обговорення актуальних проблем ґендерної освіти та ґендерних досліджень у педагогіці та психології; окреслення пріоритетних напрямків національної  освітньої політики рівності в умовах євроінтеграції.

Напрямки роботи конференції

1. Ґендерна освіта та ґендерні дослідження у національній, європейській та міжнародній освітній політиці.

2. Ґендерний дискурс в психологічній науці та психотерапевтичній практиці.

3. Ґендерний вимір навчально-професійної підготовки педагога в контексті реалізації Концепції Нової української школи.

4. Шляхи створення недискримінаційного еґалітарно-освітнього середовища для дітей і молоді.

В рамках конференції відбудуться такі заходи: ІІ Східноєвропейський семінар з проблем ґендерної освіти «Ґендерна теорія в психологічній науці та психотерапевтичній практиці», майстер-класи, воркшопи, тренінги, круглі столи від фахівців ГО «ЕдКемп Україна», Науково-дослідного центру з проблем ґендерної освіти та виховання учнівської та студентської молоді НАПН України – ТНПУ ім.В. Гнатюка, інклюзивно-ресурсного центру ТНПУ.

Питання для обговорення

• Чи може освіта  бути недискримінаційною? Створення еґалітарного, безпечного та інклюзивного освітнього середовища для дітей та молоді.

• Розвиток ґендерної компетентності та ґендерної чутливості педагога  в умовах реформування національної системи освіти.

• Політика ґендерної рівності в університетах: світовий досвід та українська практика.

• Ґендерний ракурс у вітчизняній психотерапії: виявлення, терапія і превенція ґендернозумовленого насильства.

• Ґендерна рівність або\чи ґендерна стереотипізація: які можливі внески вітчизняної психології у розуміння та вирішення проблеми?

• Основні проблеми ґендерних досліджень у фокусі української психології та педагогіки.

Робочі мови: українська, англійська, польська.

Участь у конференції не передбачає сплати організаційного внеску. Усі учасники та учасниці забезпечуються програмою, збірником тез та сертифікатом безкоштовно.

Витрати, пов’язані з власним проїздом, харчуванням та проживанням несуть учасники/учасниці конференції або організація, що їх відряджає.

Увага!
Термін прийому матеріалів продовжено!
До 15 квітня 2020 року (включно) необхідно надіслати заявку та подати текст тез в електронному вигляді на
електронну адресу Оргкомітету: gender.tnpu@gmail.com

Інформаційний лист конференції можна переглянути за посиланням:

З повагою,

Оргкомітет