Історики ТНПУ організували конкурс до 80-річчя університету

Незважаючи на карантин, університетська спільнота ТНПУ продовжує активно працювати. І  мова йде не лише про дистанційне навчання - студенти та викладачі університету демонструють високий рівень комунікації в мережі. Окрім онлайн-лекцій і семінарів, виконання практичних завдань, студенти не забувають і про розваги та активно діляться в соцмережах власними здобутками під час карантину.

Не забуває університетська спільнота і про те, що у 2020 р. ТНПУ святкує свій 80-й День народження.

Нещодавно студенти та викладачі історичного факультету нашого університету організували конкурс на кращий допис: «Усі дороги ведуть на істфак!»

"Ваш шлях на історичний, Ваша Історія, Ваше звернення до випускників середніх шкіл та усіх любителів історії та сьогодення!
Студенти, магістранти, аспіранти, викладачі, працівники, випускники – творили і творимо цей факультет разом!"

Умови конкурсу:
До 03.04. 2020 р. розмістити на своїй сторінці у Facebook пост щодо значення історичного факультету для Вас.

Пост має містити хештег: #усі_дороги_ведуть_на_істфак_ТНПУ

На Дні факультету ті, хто отримають найбільше лайків та поширень отримають призи від:
  • деканату історичного факультету,
  • ректора ТНПУ Б.Б. Буяка,
  • деканів – М.М. Алексієвця, М.В. Бармака, В.В. Міська.

"Дякуємо, що з нами!!! Далі буде...", - повідомляють організатори конкурсу у Facebook.

#усі_дороги_ведуть_на_істфак_ТНПУ

Студенти, аспіранти, викладачі та випускники історичного факультету активно беруть участь, висвітлюючи найнезабутніші спогади і враження від рідного факультету.

Пропонуємо Вашій увазі кілька дописів учасників конкурсу! Не зволікайте, беріть участь і перемагайте!