ТНПУ вітає з перемогою учасниць XVI Міжнародної наукової конференції “Молодь і поступ біології” (ФОТО)

ТНПУ вітає з перемогою учасниць

XVI Міжнародної наукової конференції

“Молодь і поступ біології”

28 квітня 2020 у  дистанційному форматі відбулося засідання секції біохімії XVI Міжнародної наукової конференції студентів та аспірантів “Молодь і поступ біології”, присвяченої 75-й річниці створення Біологічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка та 90-й річниці від дня доктора біологічних наук, професора Мирона Деркача.

фото з конференції
Більше робочіх фото з конференції дивіться в альбомі

За результатами проведення засідання було обрано переможців. Серед них аспірантка кафедри хімії та методики її навчання Віра Хома (2 місце за кращу усну доповідь), аспірантка кафедри хімії та методики її навчання Тетяна Мацків та студентка 4-го курсу (БП-41) Роксолана Форманчук (третє місце за кращу стендову доповідь).

МацківТ.
ФорманчукРХомаВ

Зліва направо: Тетяна Мацків,  Роксолана Форманчук, Віра Хома

Вони представили результати досліджень біохімічних реакцій водних тварин на несприятливі чинники довкілля, зокрема на забруднення водойми Касперівської ГЕС на р Серет та на дію токсичних металів та пестицидів у лабораторних умовах.

Ці дослідження фінансувалися МОН України (проект 132Б та двостороннього міжнародного проекту спільно з університетом Латвії
№М/35-2018). Науковий керівник проектів проф О.Б. Столяр.

Проф. О.Б. Столяр