Педагогічна практика магістрантів-аналітиків розпочалась у дистанційному режимі

Обов’язковим компонентом освітньо-професійної програми «Аналітика суспільних процесів» спеціальності «Філософія» є проходження студентами педагогічної практики. Майбутні магістри, окрім фаху аналітика, отримують  кваліфікацію викладача суспільних дисциплін, тому практичній підготовці з педагогічної діяльності відводиться особлива увага.

У зв’язку з карантином та обмежувальними заходами в країні і відповідно до наказу ректора ТНПУ ім. В.Гнатюка  Буяка Б.Б., магістранти групи МІФ-13 денної форми навчання історичного факультету направлені для проходження педагогічної практики в дистанційному режимі з 27.04. по 22.05.2020 р. при кафедрі філософії та суспільних наук.

24.04.2020 р. відбулася настановча відео-конференція за участю завідувача кафедри філософії та суспільних наук, доцента Григорука  А.А., викладачів-методистів кафедри, доцентів Литвин Л.М., Поперечної Г.А., Морської Н.Л. та магістрантів групи МІФ-13. Магістранти отримали завдання та методичні рекомендації щодо проходження практики в дистанційному режимі. Також відбулось жваве обговорення шляхів профорієнтації та способів популяризації даної спеціальності.

Морська Н.Л.,
доцент кафедри філософії та суспільних наук

Відео-конференція викладачів та магістрантів кафедри філософії та суспільних наук

Учасники конференції