Кафедра філософії та суспільних наук ТНПУ запрошує до участі у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Ціннісні орієнтири в сучасному світі: теоретичний аналіз та практичний досвід»
Кафедра філософії та суспільних наук історичного факультету ТНПУ запрошує науковців та освітян до участі у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Ціннісні орієнтири в сучасному світі: теоретичний аналіз та практичний досвід».

Конференція відбудеться 18-19 червня 2020 року.

Основні тематичні напрямки роботи конференції:
  • Цінності як визначальна характеристика людського буття: історія і сучасність.
  • Аналітика суспільних процесів: аксіологічний вимір.
  • Історичні аспекти ціннісних параметрів української культури.
  • Християнські цінності: історична пам'ять та сучасний досвід.
  • Ціннісні орієнтири шкільної освіти та методичні аспекти вдосконалення навчально-виховного процесу.
Робочі мови конференції: українська, російська, польська, англійська.

Матеріали конференції будуть надруковані у збірнику тез доповідей «Ціннісні орієнтири в сучасному світі: теоретичний аналіз і практичний досвід». Матеріали ІІ Міжнародної науково-практичної конференції. Випуск збірника тез доповідей передбачається після конференції. При заочній чи дистанційній участі після конференції учаснику буде надіслано електронну версію збірника, програму конференції та електронну форму сертифіката на електронну адресу, вказану у заявці.

До вашої уваги Інформаційний лист

Історичний факультет, кафедра філософії і суспільних наук