Відбулось планове онлайн-засідання ректорату ТНПУ
Відбулось планове онлайн-засідання

ректорату ТНПУ

Сьогодні вже вкотре в режимі відеоконференції за допомогою онлайн-платформи Zoom відбулось планове засідання членів ректорату ТНПУ. Учасники зустрічі обговорили важливі питання діяльності у сфері ліцензування та акредитації ТНПУ за 2019-2020 н. р. Спікер – заступник голови НМВ Пежинська О.М.

І так, коротко  про найголовніші питання з дистанційного засідання членів ректорату.

Сектор ліцензування
  1. Розширено провадження освітньої діяльності з метою підготовки іноземців та осіб без громадянства із спеціальностей, за якими така освітня діяльність уже здійснюється.
  2. Ліцензовано освітню діяльність з метою підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти та установ у сфері післядипломної освіти для осіб з вищою освітою за спеціальностями 011.
  3. Проведено системну роботу щодо реалізації «Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності», насамперед у частині кадрових вимог.
Сектор акредитації
  1. Здійснено первинну акредитаційну експертизу двох освітньо-професійних програм другого (магістерського) рівня, а саме: «Аналітика суспільних процесів» із спеціальності 033 Філософія та «Туризм» із спеціальності 242 Туризм, а також переоформлено сертифікат про акредитацію спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини).
  2. Освітня програма «Середня освіта (Образотворче мистецтво)» першого (бакалаврського) рівня пройшла дистанційну експертизу та до 15 травня очікуємо подання експертного звіту до Національного агентства. Інші освітньо-професійні програми цього ж рівня, зокрема: Захист і карантин рослин, Фізична культура і спорт, Професійна освіта (Сфера обслуговування), Спеціальна освіта (Фізична реабілітація), Акторське мистецтво, Менеджмент соціокультурної діяльності перебувають на опрацюванні секретаріату Національного агентства.
  3. На етапі внесення звіту про самооцінювання перебувають гаранти освітньо-наукових програм третього рівня: Освітні, педагогічні науки, Початкова освіта, Професійна освіта, Історія та археологія, Філологія, Психологія, Біологія, Науки про Землю.
Онлайн-засідання ректорату ТНПУОнлайн-засідання ректорату ТНПУ

Члени ректорату обговорили також перспективні та першочергові завданнями у секторі ліцензування на 2020-2021 н.р., особливості проведення дистанційної підсумкової атестації здобувачів вищої освіти, зокрема іноземців, процедуру реалізації вільного вибору дисциплін студентами онлайн тощо.

Проректор з навчально-методичної роботи Гевко І.В. виніс на обговорення питання організації Днів відкритих дверей ТНПУ у режимі карантину. Анонси цих подій буде висвітлено на сайті університету та в соціальних мережах вже найближчим часом.

Конструктивно працюємо, без проблем комунікуємо та успішно навчаємось. Будьмо здорові!

Прес-служба ТНПУ