Другокурсниця факультету мистецтв ТНПУ отримала одразу дві нагороди на престижному фестивалі (ФОТО)

Другокурсниця факультету мистецтв ТНПУ
отримала одразу дві нагороди
на престижному фестивалі

Вітаємо студентку групи ММ-21 факультету мистецтв Бобко Ірину (клас кандидата педагогічних наук, доцента Палій Наталії Віталівни), яка у складі секстету здобула І та ІІ місця, виконавши два інструментальні твори у номінації «Інстументальні ансамблі» на престижному Міжнарожному дистанційному фестивалі-конкурсі «GOLDEN TIME», що проводився у Лондоні. Випускниця Козівської школи мистецтв разом із її викладачами продемонстрували високий рівень виконавства та професійну майстерність.

Фортепіанний секстет.j
Фортепіанний секстет

Заслужене 1 місце Почесна нагорода

Почесні відзнаки

«GOLDEN TIME» - фестиваль, що мотивує творчі колективи, а також популяризує національні культури світу. Щороку у ньому беруть участь понад 500 учасників з різних куточків нашої планети, а оцінюють їхню майстерність зіркові жюрі. Тому здобуття таких високих і престижних нагород на міжнародному рівні є надзвичайним досягненням.

Студентка ММ-21 Бобко Ірина зі своїм викладачем фортепіано, кандидатом педагогічних наук, доцентом Палій Наталією Віталіївною

Ми щиро раді що наші талановиті студенти навіть попри карантин не втрачають наснаги та прямують до нових творчих звершень. Пишаємось такою талановитою студенткою, та бажаєм щоб вона ніколи не зупинялась на досягнутому та вдосконалювала свою виконавську майстерність.

Студентка групи ММ-41
Дубас Христина