ТНПУ успішно розпочав співпрацю  з міжнародною платформою Coursera (ФОТО)

ТНПУ успішно розпочав співпрацю

з міжнародною платформою Coursera

Як ми вже повідомляли, наприкінці квітня 2020 р. ТНПУ отримав безкоштовний доступ до платформи онлайн-курсів Coursera. Coursera пропонує користувачам найрізноманітніші онлайн-курси у співпраці зі світовими ТОП-рейтинговими університетами і, щоби послабити наслідки COVID-19 для світової університетської спільноти та урізноманітнити освітній процес у час пандемії та режиму дистанціювання, Coursera запустила благодійний проєкт Coursera for Campus, в рамках якого університети на конкурсній основі можуть отримати доступ до 3800 курсів в різних галузях науки та техніки і, що саме важливо, безкоштовно! отримати сертифікат після їх проходження. Ми отримали максимально можливу кількість ліцензій, що дозволяє забезпечити доступ всіх наших викладачів та здобувачів вищої освіти до онлайн-курсів Coursera.

Реєстрація на курси активна до 31.07.2020 р.  Зареєструватися

Приємно відзначити, що викладачі та студенти ТНПУ активно реєструються вже з першого дня після відкриття доступу. Можливістю отримати нові знання скористалося чимало. Зокрема, станом на 4 травня на платформі зареєструвалося 223 користувачі, в тому числі 109 студентів. Усього з ТНПУ зафіксовано 226 користувачів, і жоден не відмінив своє рішення. Загальна кількість курсів, обрана представниками університету – 144, загальна кількість розрахункових годин 574. Цікаво, що 62 користувачі обрали для себе один курс, з них 10 вже пройшли навчання, а 23 - пройшли на 50%. У 94 користувачів навчання ще триває. 23 користувачі записалися на два курси, а 24 – більше двох. При цьому двоє вже пройшли обрані 2 курси, а троє користувачів успішно пройшли навчання на більш ніж двох курсах!

Кожен учасник освітніх програм Coursera після успішного проходження навчання отримує сертифікат, результати якого визнаються як різновид неформальної освіти та професійного розвитку. Також Coursera в результаті співпраці з LinkedIn дає можливість автоматичної реєстрації сертифікатів на своїй платформі.
Ось лише два відгуки про навчальні курси.

К.Трачук

Kateryna Trachuk  Тернополь.

30 квітня ·

Карантин можна проводити з користю. Саме таку можливість нам надав Тернопільський національний педагогічний університет ім.Володимира Гнатюка
Спішу похвалитись опанованими курсами на платформі Coursera

Сертифікат1Сертифікат3 Сертифікат2

О.Логвись

Lohvys Olha с Тернопільськием Національний Педагогічний Університетом.

2 травня·

Finally! УРА!!!!))) I did it!!!)))
Дякую рідний #ТНПУ за можливості!!!!
to be continued…

сертифакат4

Як бачимо, користувачі гідно оцінили додаткову можливість самоосвіти та новий ресурс - доступ до курсів найкращих вишів світового рівня, наданий ТНПУ.

Отже, співраця ТНПУ з проєктом Coursera стартувала енергійно і вже має втішні результати, що особливо цінно в умовах дистанційного навчання.

Досвід користувачів дозволяє висловити впевненість, що і надалі Coursera залишатиметься цінним джерелом інтернаціональних знань для викладачів, науковців, здобувачів освіти ТНПУ. Успіхів вам, учасники проєкту!

Прес-служба  ТНПУ