Географічний факультет запрошує на online-зустрічі 19 травня 2020 року (ПРОГРАМА)
Географічний факультет запрошує

на online-зустрічі 19 травня 2020 року

Географічний факультет запрошує приєднатись до дружньої студентської спільноти справжніх мандрівників!

Вас чекає насичене дозвілля, шалений графік виїзних практик, екскурсій, експериментів, інноваційних проєктів, наукових відкриттів та досліджень! Ми працюємо за девізом «Відкрий місця, яких ти ще знав!»

Готуємо професійних екологів, дослідників, фахівців у сфері туризму, вчителів географії тощо. Ми пишаємось успіхами кожного свого студента! Відкривайте нові обрії разом з нами!

Чекаємо вас на онлайн-зустрічі 19 травня 2020 року!

ІІ тур Всеукраїнської олімпіади ТНПУ ім. В.Гнатюка для професійної орієнтації вступників 2020 р. з географії

11.00 – відкриття ІІ туру олімпіади на платформі ZOOM
11.15 – 12.00 – проведення ІІ туру олімпіади на платформі ZOOM
13:30 – резервний тур олімпіади (у випадку, якщо Ви не змогли вчасно приєднатися до платформи у зазначений час).

14.00 – онлайн-зустрічі на географічному факультеті на платформі Zoom (Ідентифікатор 848 7130 3810 / Пароль 123123).
  • Вітання від ректора та деканату географічного факультету.
  • Онлайн-екскурсія факультетом та геологічним музеєм.
  • Презентація спеціальностей «Середня освіта (Географія)», «Туризм», «Екологія», «Географія» та «Науки про Землю».
  • Презентація практик, навчальних екскурсій, пізнавальних поїдок, експедицій  географічного факультету.
  • Майстер-клас «Експрес-методи оцінки якості харчових продуктів».
  • «З перших вуст» – запитання-відповіді із експертами спеціальностей, що викладають на географічному факультеті.
  • «Чому Географічний ?...» – відгуки наших випускників та студентів.
  • Факультет очима студентів – як бачать студентське життя сьогоднішні студенти.
17.00 – Інставікторина "Що ти знаєш про Географічний"

До зустрічі на офіційних каналах ТНПУ. Будемо раді відповісти на ваші запитання та коментарі.
Запрошуємо приєднатися до Facebook та Instagram географічного факультету.

Онлайн-гостини в ТНПУ 2020