Онлайн-навчання викладачів ТНПУ  у рамках проєкту «MultiEd»  програми Еразмус+ (CBHE) (ФОТО)

Онлайн-навчання викладачів ТНПУ

у рамках проєкту «MultiEd»

програми Еразмус+ (CBHE)

У Тернопільському національному педагогічному університету імені Володимира Гнатюка у рамках виконання проєкту програми Еразмус+ (CBHE) «MultiEd / Розвиток потенціалу підготовки учителів іноземної мови на шляху України до впровадження багатомовної освіти та європейської інтеграції» (610427-EPP-1-2019-1-EE-EPPKA2-CBHE-JP) упродовж травня-червня відбувається онлайн-навчання викладачів факультету іноземних мов, яке організувала установа-координатор  проєкту  Тартуський університет (Естонія).

логотип         логотип

Декан факультету доц.Микола Кебало, завідувач кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови проф. Ірина Задорожна, доц. Ольга Дацків опановують курс «Curriculum development». Команда з восьми учасників (декан доц. Микола Кебало, завідувач кафедри проф. Ірина Задорожна, доц. Ольга Дацків, доц. Ольга Довбуш, доц. Ірина Олійник, доц. Людмила Бабій, к. філол. н. Ольга Ладика, к. пед. н. Нацюк Мар’яна) працює над особливостями побудови курсу «CLIL».

Семінари для представників восьми університетів України (у тому числі ТНПУ) провели Катерина Супрун (Міністерство освіти і науки України),  Жанна Таланова (Національний Еразмус+ офіс в Україні), Dr. Sue Garton, Dr. Elisabeth Wielander, Christopher Wilson (Астонський університет, Британія), Dr. Kristina Kallas, Anne Kivimäe, Mai-Liis Palginõmm   (Нарвський коледж Тартуського університету, Естонія), Prof. Dr. Hans-Werner Huneke, Isolde Rehm (Гейдельберзький педагогічний університет, Німеччина).

Таке дистанційне навчання сприятиме якісній реалізації завдань проєкту, зокрема
оновленню бакалаврських та магістерських освітніх програм для підготовки учителів/викладачів іноземної мови, а також удосконаленню освітньої програми для підготовки докторів філософії (PhD) на основі Європейської рамки кваліфікацій.

Менеджер проєкту «MultiEd»

проф. Любов Струганець