Відбулось онлайн-засідання спецради Д 58.053.01
Відбулось онлайн-засідання

спецради Д 58.053.01

Сьогодні, 9 червня, у режимі відеоконференції відбулось засідання спеціалізованої вченої ради Д 58.053.01 під головуванням першого проректора університету професора Г.В.Терещука. Вчений секретар спеціалізованої вченої ради – завідувач кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти професор О.І.Янкович.

Згідно з порядком денним на засіданні спецради було розглянуто такі питання:

1. Допуск до захисту дисертації Кульчицького Віталія Йосиповича «Теорія і практика патріотичного виховання в школах України (1945 – 2019 рр.)», подану на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки.

Науковий консультант: доктор педагогічних наук, професор Вихрущ А. В., завідувач кафедри української мови Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського МОЗ України

2. Допуск до захисту дисертації Шмир Марії Федорівни «Дидактичні основи реалізації діяльнісного підходу в процесі підготовки вчителя іноземної мови», подану на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.09 – теорія навчання.

3. Допуск до захисту дисертації Делікатної Наталії Миколаївни «Формування конструктивно-проективних умінь у майбутніх учителів початкової школи», подану на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.09 – теорія навчання.

Науковий керівник: Шапошнікова І. М., кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки і методики початкового навчання (Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова)