У Центрі довузівської підготовки ТНПУ провели випускне тестування
У Центрі довузівської підготовки ТНПУ
провели випускне тестування

Слухачі Центру довузівської підготовки Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка успішно склали випускне тестування

У Центрі довузівської підготовки відбулось випускне тестування. З вітальним словом до абітурієнтів звернувся ректор університету Б.Б. Буяк, який окреслив великі можливості та перспективи студентів ТНПУ, нові спеціальності, програми подвійних дипломів.

Керівник Центру М.М. Бойко подякувала і слухачам, і викладачам за активну комунікацію та співпрацю під час онлайн занять, які відбувались за розкладом під час карантину. Відповідальний секретар приймальної комісії Ю.Р.Древніцький ознайомив слухачів з особливостями цьогорічної вступної кампанії.

Отримані бали додаватимуться до конкурсного балу абітурієнта, за умови вступу на спеціальності, яким надається особлива підтримка та надають великий шанс стати студентом ТНПУ.

Бажаємо успіхів нашим слухачам при здачі ЗНО!
Чекаємо у найкращому ТНПУ!

Центр довузівської підготовки