Онлайн-захист курсових робіт студентів історичного факультету ТНПУ пройшов у творчій атмосфері (ВІДЕО)
Онлайн-захист курсових робіт
студентів історичного факультету ТНПУ
пройшов у творчій атмосфері

5 червня 2020 року о 10:00 год. на кафедрі історії України, археології та спеціальних галузей історичних наук під керівництвом професора, доктора історичних наук Бармака Миколи Валентиновича відбувся онлайн-захист курсових робіт студентів ІІ - ІІІ курсів історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка. Наукове спілкування відбувалося за допомогою веб-сервісу Zoom.

Кожен студент-дослідник мав змогу представити свою тему наукової роботи і відповісти на запитання наукового керівника і своїх колег. Захист наукових робіт у досить незвичному форматі став хорошим досвідом для студентів у подальших творчих напрацюваннях. Окрім того, що історики захищали свої наукові роботи, вони також спілкувалися у невимушеній атмосфері, адже змогли швидко засумувати одні за одним і за студентськими буднями у стінах рідного університету.

Успішне представлення студентських робіт підняло настрій не лише студентам, а й науковому керівнику. Щира подяка проф.М.В.Бармаку за підтримку, допомогу в ході написання курсових робіт і розуміння.

А.Сеньків