Студенти ТНПУ здобули перемогу в конкурсі перекладу. Вітаємо!

Студенти ТНПУ здобули перемогу
в конкурсі перекладу

Вітаємо!

Нещодавно у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля підбили підсумки XIV Всеукраїнського студентського конкурсу перекладу «Художнє слово в світовій культурі».

На конкурс надійшло більше сотні перекладів з усіх куточків України.
Учасники змагалися в 12 номінаціях, намагаючись якнайкраще виконати переклад поетичних творів з англійської, німецької, французької мови на українську або російську та навпаки з української мови на англійську, німецьку, французьку мови. Приємно, що серед активних учасників конкурсу відзначено здобувачів вищої освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Оцінюючи роботи, журі звертало увагу на оригінальність творчих ідей, точність перекладу і близькість до оригіналу, відчуття мови, передачу змісту і краси тексту, адекватність лексико-граматичних засобів, якість римування, ритміки. Учасники продемонстрували високий рівень володіння мовою та видатні творчі здібності, отже журі було нелегко визначити переможців.

Вітаємо студенток факультету іноземних мов ТНПУ, які вибороли призові місця:

- в номінації Переклад поетичного твору з української мови на англійську ІІІ місце посіла Соломія Цвірла - спеціальність 035.041 «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська», 2-й курс, група ПА-26;

- в номінації Кращий переклад прозового твору з російської мови на англійську
 ІІ місце здобула  Тетяна Савіцька - спеціальність 035.041 «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська», 2-й курс, група ПА-26.

Кожен конкурсант отримав сертифікат учасника, а переможців було нагороджено грамотами. За результатами конкурсу буде створено електронну збірку робіт переможців.

Прес-служба ТНПУ